smslaenee.eu smslaenee.eu
Bartek 01.02.2021

Elementy wystroju domu

Polecane: Sklep z winem online

Słowo "dekorator wnętrz" (DCO) jest znane ze swojej pracy w dziedzinie projektowania wnętrz od lat 80. Niemniej jednak doświadczenie zdobyła w 2005 roku, kończąc tzw. Diasporę Pareto. Projekt wnętrz inspirowany był wnętrzem starożytnych egipskich piramid, a jednocześnie wnętrzem greckiej Aleksandrii. Wnętrze mieszkania DCO zostało oparte na szczegółowym studium formy zewnętrznej. W efekcie odniosła sukces w niecodzienny sposób, biorąc pod uwagę, że budowa domu w nowoczesnym stylu nie była wówczas możliwa. Została zatrudniona do zaprojektowania stałych wnętrz na zlecenie biznesmena, który był zainteresowany takimi możliwościami. Przedstawiła swój projekt Hotelu Dco dla rozbudowy hotelu, który otrzymał wstęp do projektu z Planu Hotelu. Projekty oparte są na zasadach wzornictwa geometrycznego, łączenia wzorów geometrycznych, odbicia powierzchni i dopasowania konturu. Hotel został zbudowany w 2013 roku, a miejsce to jest miejscem Międzynarodowego Forum Designu. Celem Hotelu DCO jest aranżacja pomieszczeń zgodnie z wystrojem egipskich piramid. Hotel posiada 27 pokoi, w tym 11 gabinetów i 7 pokoi gościnnych. Znajduje się tu również laboratorium i pokój dziecięcy. Istnieją również ogrody wewnętrzne i zewnętrzne. Pomieszczenia posiadają klimat kontrolowany system klimatyzacji - wszystko to pozwala na niezwykłe i niezwykłe wnętrze nawet przy braku bezpośredniego nasłonecznienia. W sypialni znajduje się solarium wraz ze szklarnią i wędzarnią, na tarasie mała sala konferencyjna oraz bemarowa pompa ciepła. Pompę ciepła można ustawić według uznania użytkownika.

Biuro projektowe DCO mieści się pod adresem: Pnina Kszta Polne 48, 95-40 Pruszków, email: design@dco24.pl. Projektant ma przyjść do biura projektowego na podstawie dokumentów i planowane jest spotkanie z wykonawcą. Koszt usług ma wynieść około 300 zł. Projekt pomieszczeń zostanie ukończony do czerwca 2013 r. Budowa ma się rozpocząć w II kwartale 2013 r.

Polecane: Domki drewniane letniskowe

Tagi: wnętrz, projekthotelu, projekt lady 2020, projekty domów jednorodzinnych, projekt lady, projekty domów, projekty domów parterowych, projektor, projektor gwiazd, projekty domów nowoczesnych,